Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce Cookies.
Harmonogram zajęć
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę
Pierwsze zajęcia w 30 miastach odbyły się 19 listopada 2016 r. W tym samym dniu w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się zajęcia inaugurujące projekt.

Kolejne praktyczne szkolenia odbędą się w dniach: 3.12.2016 r., 14.01.2017 r., 4.02.2017 r., 4.03.2017 r., 1.04.2017 r., 6.05.2017 r., 3.06.2017 r. Zakończenie I edycji projektu planujemy w czerwcu 2017 r.

W Rzeszowie zajęcia Samoobrony Kobiet z dnia 06 maja zostaną przeniesione na 13 maja 2017r.; dodatkowo o tej  zmianie uczestniczki kursu zostaną poinformowane.

Druga edycja projektu już we wrześniu 2017.

Każda grupa kobiet uczestniczy w sumie w ośmiu spotkaniach (organizowanych od listopada 2016 do czerwca 2017, z reguły w każdą pierwszą sobotę miesiąca) w wytypowanym obiekcie w:

  • Białymstoku: 18. Pułk Rozpoznawczy, ul. Kawaleryjska 70;
  • Bielsku-Białej: 18. Batalion Powietrznodesantowy, ul. Bardowskiego 2;
  • Brzegu: 1. Pułk Saperów, ul. Generała Sikorskiego 6;
  • Bydgoszczy: 1. Brygada Logistyczna, ul. Powstańców Warszawy 2;
  • Gdyni: Komenda  Portu Wojennego Gdynia, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1;
  • Giżycku: 15. Brygada Zmechanizowana, ul. Wojska Polskiego 21;
  • Gliwicach: 6. Batalion Powietrznodesantowy, ul. Andersa 47;
  • Hrubieszowie: 2. Pułk Rozpoznawczy, ul. Dwernickiego 4;
  • Kielcach: Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, ul. Wojska Polskiego 300;
  • Koszalinie: Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, ul. Wojska Polskiego 66.
  • Krakowie: 16. Batalion Powietrznodesantowy, ul. Wrocławska 82;
  • Lidzbarku Warmińskim: 9. Pułk Rozpoznawczy, ul. Ornecka 1;
  • Łasku: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego, ul. 9 maja 95;
  • Międzyrzeczu: 17. Brygada Zmechanizowana, ul. Wojska Polskiego 66;
  • Opolu: 10. Brygada Logistyczna, ul. Domańskiego 68;
  • Poznaniu: Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, ul. Bukowska 34;
  • Radomiu: 42. Baza Lotnictwa Szkolnego, ul. Sadków 9;
  • Rzeszowie: 1. Batalion Strzelców Podhalańskich, ul. Lwowska 5;
  • Słupsku: 7. Brygada Obrony Wybrzeża, ul. Bohaterów Westerplatte 44;
  • Sulechowie: 5. Pułk Artylerii, ul. Wojska Polskiego 1;
  • Szczecinie: 12. Brygada Zmechanizowana, Al. Wojska Polskiego 250;
  • Świętoszowie: 10. Brygada Kawalerii Pancernej, ul. Sztabowa 1;
  • Tomaszowie Mazowieckim: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego, ul. L.W.May’a 11/13;
  • Toruniu: Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, ul. Sobieskiego 36;
  • Ustce: Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej, ul. Os. Lędowo 1N;
  • Warszawie: Hala sportowa Cytadela, ul. Dymińska 13; Baza Lotnictwa Transportowego, ul. Żwirki i Wigury 1c; 10. Pułk Samochodowy, ul. 29 Listopada 1;
  • we Wrocławiu: Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, ul. Obornicka 108;
  • Zakopanem: Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo Kondycyjny, ul. Strzelców Podhalańskich 4;
  • Zamościu: 3. Batalion Zmechanizowany, ul. Piłsudskiego 36;
  • Zegrzu: Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, ul. Juzistek 1;
  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus